контакт

Call me!Бесіда з MSN (Windows Live)
RangeHoodSwitch.com
Send an Enguiry for Electronic Controller

Ласкавопросимо

Ми в Shengzhou Чжунлі електронного обладнання ТОВ є професійним виробникомелектронного перемикача управління, панелі управління, панелі управління і PCBA для побутової техніки, яка знаходиться в китайському місті Техніка для кухні, має більш ніж 14-річний досвід у цій галузі.

Що ще? Ми експортуємо широкий спектр світлодіодним лампи, вентилятор, двигун, робоче колесо, спіральний корпус, фільтр і т.д. для витяжки.

Всі наші продукти з CCC,CE,RoHS,SGS,STS,AQA i ISO9001 системи затверджений.

Ми пишаємося тим, у забезпеченні чесних, надійних, швидких, професійний, ввічливе обслуговування за конкурентноздатною ціною.

Якщо ви виробники або завод витяжок, пральна машина, холодильник, шафа дезінфекції, духовка, пекар, обігрівач, плита або іншої побутової техніки, Чжунлі електронного устаткування корпорація готова і в змозі задовольнити всі ваші потреби.

Ви шукаєте на золото постачальника? Як постачальник Elica (Китай), ми досить сильні, щоб задовольнити ваші вимоги. Просто не соромтеся, дзвоніть нам. На замовлення OEM і пропонували.

Незалежно від вашого пристрою, давайте створимо альянс! >>>ЧИТАТИ ДАЛІ<<<

Каталог Електронний контролер для витяжки, духовки, дезінфекції кабінету, вбудована кухня Плита, світлодіодні лампи та пульта дистанційного керування. >>>Натисніть тут<<<

Кращий вибір для всесвітньо відомих компаній Техніка для кухні! 10 причин.

汉语 Italiano Deutsch Español Türk Polska 한국어 Українське Россию فارسی 日本语 Française
České العربية Português Bahasa Id Suomalainen Беларуская Български Danske Magyar nyelv Nederlandse Svenska Việt ngữ